Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 315
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-09-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Audit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Teqja Group International”, perbehet nga nje grup kompanish me experiencë të gjatë prej afro 15 vitesh, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në tregun Rajonal te cilat ofrojne nje gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh që nga logjistika deri tek prodhimi i materialeve industriale.

“Teqja Group” po kërkon te punesoje nje punonjes ne profilin:
Audit- Profil Finance

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:

  • Te njohe, respektoj dhe ushtroj veprimtarine ne perputhje me statutin e kompanise, me aktet ligjore dhe nenligjore ne fuqi.
  • Te ushtroj funksionet ne menyre objektive, me profesionalizem dhe ne perputhje me percaktimet e rregullores se brendshme dhe te mbarevajtjes te subjektit., sipas normave dhe procedurave te vecanta te veprimtarise Financiare te brendshem ne sektorin privat.
  • Eshte pergjegjes per veprimtarine e mbikeqyrjes se regjistrimeve kontabel dhe te administrimit financiar te Kompanise, ku perfshihet hartimi dhe propozimi i strategjise financiare te Kompanise, ndertimi dhe mbikeqyrja e vazhdueshme e sistemeve te kontrollit
  • Mbeshtet me informacion, analiza dhe keshillim profesional procesin e hartimit te buxhetit te Kompanise, ndjek treguesit e zbatimit te buxhetit, si dhe analizon shmangiet nga treguesit e buxhetuar.
  • Nderton dhe zbaton kontrollet mbi procesin e buxhetimit. Ndjek ecurine e shpenzimeve dhe kontrollon normativat e tyre, duke i krahasuar me tendencat e Kompanise, nivelet e buxhetuara dhe, kur eshte e mundur, me treguesit e kompanive / industrive te ngjashme.
  • Mbeshtet grupin e drejtimit te Kompanise per hartimin e strategjise se biznesit, rekomandon permiresime dhe mbi kete baze zhvillon strategjite financiare.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:
Edukimi: Preferohet Diplome Universitare ne Finance apo ne fusha ne ngjashme.
Eksperiencë pune: Te pakten 5 vjet eksperience ne pozicione drejtuese qe lidhen me Financen, Zhdoganimin dhe Inventarizimin e Mallrave.

Të tjera:
Aftësi gjuhësore: Njohuri shume të mira te gjuhes Shqipe dhe Angleze.
Aftësi kompjuterike: Njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office, Software si Alpha, Oracle, Navision etj.

Shënime


Procedura e Aplikimit: Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni dokumentet e poshte permendura:

1. CV te detajuar

2. Leter Interesi tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim: 

1. Me e-mail: [email protected]

2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme: 

MEGATEK S.A
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".