Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Orient Express

Orient Express

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 24-09-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Orient Express eshte kompani Lider ne fushen e transportit.
Kompania eshte e mirepozicionuar ne tregun e punes. Per nevojat e zhvillimit te saj kerkon Financiere, domosdoshmerisht me njohuri shume te mira te gjuhes Italiane dhe Angleze.
Financieria do te kete fazen e saj te trajnimit dhe do te kete asistence te vazhdueshme ne detyrat e saj nga Studio kontabel qe mban ne protofolin e saj klientin e saj.
Eshte i domosdoshem komunikimi verbal dhe me email ne raport me klientet e huaj.
Orari eshte 8 me 5.30 me nje ore pushimi ne mes.
Afati eshte imediat.
Pagesa shume ekenaqshme ne perputhje me Kodin e Punes.

Detyrat

  • Do te bej koordinimin sipas udhezimit te itenerareve te transportit.
  • Do asistoje me dokumentacionin e skanuar, Doganen dhe klientet kur kerkohet.
  • Do mbaj te rifreskuar cdo levizje financiare -pagesa, arketime, faturime, etj.
  • Do mbaje klientet dhe furnitoret per likuidime.
  • Cdo kerkese tjeter ne fushen financiare dhe logjistike sipas kerkesave tek eprori.

Kualifikimet

  • Kerkohet te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik.
  • Njohuri te gjuheve Italiane dhe Angleze.
  • Preferohet me vendbanim ne Durres.

Shënime


ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: [email protected]

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".