Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kastrati Construction

Kastrati Construction është shoqëri ndërtimi, pjesë e Grupit Kastrati, e specializuar në zhvillimin e projekteve ndërtimore private e publike. Me një portofol ndërtimesh të tipologjive të ndryshme, Kastrati Construction punon me standarde europiane punimesh dhe materialesh, dhe bashkëpunon me partnerë të përzgjedhur ndërkombëtarë dhe lokalë, për të garantuar cilësi dhe për të sjellë risi. (www.kastraticonstruction.al)

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Sheshi Italia, Rr. "Skerdilajd Llagami", Vila Nr.1, Tirana, Albania, 1001
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 44 537 878
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-09-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kërkohet një Inxhinier mekanik për një nga shoqëritë e Grupit Kastrati, e cila operon si agjenci reklamash prej vitit 2015 dhe ofron një gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh në fushën e dizenjimit, projektimit dhe prodhimit të reklamave.

Detyrat

•Inxhinieri Mekanik bashkëpunon me Designer-in për detajimin e produkteve;
•Inxhinieri Mekanik merret me zbërthimin e produktit / projektit;
•Inxhinieri Mekanik përgatit/udhëzon stafin për proceset e punës në linjën e prodhimit ose makinerive përkatëse;
•Inxhinieri Mekanik skicon produkte mekanike dhe elektromekanike dhe sisteme duke zhvilluar dhe testuar specifikimet dhe metodat;
•Inxhinieri Mekanik harton dhe zbaton modifikimet e kostove efektive të pajisjeve për të ndihmuar në përmirësimin e sigurisë;
•Inxhinieri Mekanik zhvillon, teston dhe vlerëson hartime të ndryshme teknike;
•Inxhinieri Mekanik ka përgjegjësinë të marrë parasysh implikimet e çështjeve të tilla në punën e tij si kosto, siguri dhe afate kohore;
•Inxhinieri Mekanik menaxhon projekte duke përdorur parimet dhe teknikat inxhinierike;

Kualifikimet

•Diplomë Master në Inixhineri Mekanike, preferohet Dega Konstruksione. Pranohen edhe kandidatë nga degë të tjera si Inxhinieri Ndertimi, Skenografi etj., nëse kanë eksperiencë të ngjashme pune.
•Eksperiencë 7+ vite
•Njohuri të mira të programeve: Autocad 2D-3D, SketchUp, SolidWorks, Creo, SAP /të ngjashme.
•Njohuri të mira të paketës Microsoft Office
•Njohuri të mira të gjuhës angleze
•I/e pajisur me patentë dhe i/e aftë në drejtim automjeti
•Të jetë fleksibël, i komunikueshëm dhe të punoj i pavarur e në grup
•Aftësi të mira në organizimin, planifikimin dhe koordinimin e punës.

Shënime


*Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë CV-në e tyre drejt: [email protected] deri në 26 Shtator 2019.
*Ju ftojmë të aplikoni dhe të bëheni pjesë e skuadrës sonë! Ju faleminderit!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".