Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EPTATUR SHPK

Objekti i Shoqerise do te jete agjensi udhetimi dhe / ose si operator udhetimesh. Shoqeria mund te kryeje te gjitha aktivitetet instrumentale dhe tregtare qe kane lidhje me objektin e mesiperm perfshire por pa u kufizuar ne: ndertim, blerje, qeradhenie, perdorimi dhe / ose menaxhimi i hoteleve, qendrat turistike, kampingjet, vilat turistike, restaurantet, qendra sportive dhe rekreative, qendrat konference; aktiviteti i asistences...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-09-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Specialista nel settore turistico

EPTATUR è un azienda operante nel settore turistico cerca per inserimento in organico personale massimo 32 anni.
Siamo costantemente alla ricerca di persone altamente motivate che condividano la nostra missione, i nostri valori e la nostra visione.

•Preferibile esperienza nel settore turistico o aereo
•E’ condizione indispensabile titolo di studio superiore o corso di laurea.
•Buona conoscenza della lingua italiana e inglese buona cultura generale.
•Abilità di Problem Solving
•Previsto periodo di formazione come agente di viaggio sui sistemi di prenotazioni professionali nonché una settimana di formazione specifica a Milano durante il periodo di formazione.
•Richiesta disponibilità a viaggiare.
•Ottime capacità comunicative e interpersonali;
•Dinamismo e spirito di iniziativa;
•Voglia di crescere

Stipendio mensile secondo gli standard con possibilità di carriera
Invia la tua CV su: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".