Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
HIMI SHPK

HIMI SHPK eshte e specializuar ne podhimin e artikujve te ndryshem tekstil, ne shitjen me pakice dhe shumice te teksileve dhe export te tyre. (carcaf, jorgane, jastek, dyshek, mbulesa krevati etc).

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 22-09-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sherbim Transporti dhe Shperndarje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania SAS Home Collection kerkon te punesoje punetore magazine per filialin e saj, me vendndodhje ne Sukth Durres.

Vendet e lira jane vakante per meshkuj , me eksperience dhe pa eksperience, deri ne moshen 45-vjec.

Pagesa eshte e kenaqshme.

Per me shume informacion na konktaktoni ne numrin e telefonit 0674025409 ose duke derguar CV-tuaj ne adresen e email-it [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".