Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KUJTESA

Kujtesa u themelua në vitin 1995 si shitës me pakicë i pajisjeve kompjuterike dhe më vonë u bë ofrues i shërbimeve të internetit. Në vitin 2006, Kujtesa hyri në tregun e televizionit kabllor në Kosovë. Sot, platforma televizive Kujtesa përmban mbi 160 kanale, duke përfshirë platformën e kanalit KSport.Kujtesa ofron zgjidhje të cilësisë së lartë për tregun e Kosovës në fushat e internetit, televizionit digjital dhe telefonisë fikse....

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Viti, Kosovë 20-09-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kujtesa Net SH.P.K shpall konkurs për vend te lirë pune në pozitën: Menaxher/e i/e Shitjes në Pozhoran.

Detyrat

 • Menaxhon, organizon dhe siguron efikasitetin e gjithë procesit të punës në fushën e caktuar në shitje.
 • Menaxhon stafin dhe përcakton planin e shitjës.
 • Bën menaxhimin e klientelës ku operon.
 • Analizon prezencën e produkteve në treg.
 • Mban përgjegjësi per stokun qe i ngarkohet.
 • Zbaton detyrat tjera që i caktohen.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare në menaxhment, ekonomi apo fusha tjera relevante -Kërkohen minimalisht 2 vite eksperiencë pune.
 • Të jete fleksibil dhe të përgjigjet pozitivisht ndaj ndryshimeve -Të ketë njohuri shumë të mira të programeve të paketës Office.
 • Të jetë i aftë të punojë nën presion dhe të jetë i gatshëm te punoj me orar fleksibil.
 • Njohja e gjuhës angleze (e preferuar).
 • Të ketë leje qarkullimi të kategorisë B.

Shënime


Ftohen të interesuarit të dërgojnë CV-të e tyre bashkë me letrën motivuese në email: [email protected] nga 22.08.2019 deri më datë 05.09.2019. 

Vetëm kandidatët që do përzgjedhen në listën e ngushtë do kontaktohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".