Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Restaurant "TE HALIMI" sh.p.k

Restaurant "TE HALIMI" sh.p.k

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prizren, Kosovë 17-09-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

“Restaurant TE HALIMI” SH.P.K. shpall konkurs per: Ndihmës Kuzhiniere.

Kualifikimet

  • Të ketë përvojë të mëhershme në punë të ngjashme;
  • Të ketë shkathtësi dhe entuziazëm në kryerjen e detyrave;
  • Të ketë paraqitje profesionale;
  • Aftësi të mira komunikuese;
  • Të ketë njohuri në përdorimin e kompjuterit/teknologjisë;
  • Të jenë të gatshëm për punë me ndërrime (paradite dhe pasdite);
  • Të kenë të kryer së paku shkollën e mesme, preferohet Shkolla e Turizmit.

Shënime


Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në të bashkangjitur në adresën [email protected] 

Në subjekt te ceket pozita dhe lokacioni per te cilin aplikoni.
Nuk pranohen forma të tjera të aplikimit. Vetëm kandidatët e përzgjedhur në rrethin e ngushtë do të kontaktohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".