Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Basha Retail and Distribution

Basha Retail and Distribution (BRD) is part of the privately owned Basha Group, one of the most experienced distribution companies in Albania. Basha Group was established in 1994. Distribution network covers 95% of the Albanian territory. Headquartered in Tirana, the company has four logistics centers in Tirana, Gjirokaster, Fier and Pristina (Kosovo) BRD is well established with a highly professional sales, marketing, warehousi...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Preze
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 697073391
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-09-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjent Shitje per Zonat Tirane – Durres – Elbasan.

Detyrat

•Viziton ne menyre sistematike pikat e shitjes sipas route.
•Gjen kliente te rinj dhe ndjek marëdhëniet me ta.
•Kontrollon stock-un dhe shton produkte te tjera ne pikat shitese.
•Merr porosi nga pikat shitese dhe ben sygjerime.
•Pozicionon si duhet produktet dhe zbatoni planogramen e tyre.
•Ndjek aktivitetet qe behen ne pikat e shitjes dhe ben propozime.
•Analizon sasine e porosive per te shmangur out of stock ose overstock.
•Raporton per gjendjen ne treg ose aktivitete te konkurrenteve.
•Evidenton punen e tij ne terren, propozon zbatimin e masave te caktuara sipas rasteve konkrete.
•Reagon dhe zbaton detyrat e komunikuara nga eproret.
•Zbaton me perpikmeri fushaten e percaktuar per hedhjen e produkteve te reja ne treg.
•Zhvillon dhe ruan marredhenie korrekte pune me klientet.
•Trajnohet dhe aftesohet ne perdorimin e sistemit informatik te shitjeve.

Kualifikimet

•Arsimi i larte i preferueshem.
•Arsim i mesem i detyrueshem.
•Eksperience mbi 3 vite në fushën e shpërndarjes, distribucionit në tregun shqiptar.
•Te njohe gjuhen angleze e preferueshme.
•Te posedoje leje drejtimi automjeti.

Shënime


Ky pershkrim pune nuk eshte gjitheperfshires. Punemarresi mund te kryej dhe detyra te tjera per plotesimin e nevojave te kompanise.

Nese jeni te interesuar ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".