Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
F&M Reklama

F&M Reklama pati fllimet e saj modeste në vitin 2007, me një aktivitet i cili u konsolidua dhe u përmirësua me kalimin e kohës, duke u shfaqur tashmë si një nga partnerët më seriozë për një numër të madh biznesesh në Shqipëri.

Që në fllim të rrugëtimit të saj, dy vëllezërit Faolt & Marin Pahija, të cilët themeluan këtë kompani, ndoqën një strategji të diferencimit të produktit duke u orientuar nga kërkesat e tregut nevo...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Gjergj Legisi
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 40 92 745
 • Mobile: 067 40 92 745
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-08-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

F&M Reklama është një nga operatorët kryesorë në tregun e reklamave në Shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalë, reklama elektronike etj.

Aktualisht po kerkojme nje Magazinier per te supervizuar magazinen e lendes se pare ne fabrike.

Detyrat

 • Kontrollon dhe rregjistron hyrjet ne magazine ne momentin e furnizimit
 • Kontrollon dhe rregjistron daljen e lendes se pare per prodhim
 • Kryen inventar ne menyre periodike se bashku me nje perfaqesues te finances
 • Sigurohet qe firot e gjeneruara te minimizohen
 • Ndjek me rigorozitet sistemin e magazinimit te artikujve
 • Sigurohet qe magazina te jete e rregullt dhe materialet te sistemuara
 • Raporton periodikisht tek Menaxheri i Finances ne lidhje me magazinen.

Kualifikimet

 • Minimalisht me arsim te mesem
 • Te njohe mire perdorimin e Microsoft Excel
 • Te kete deshire per te mesuar sistemin Alpha Web
 • Preferohet me eksperience te meparshme ne magazine

Shënime


Kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre ne adresen [email protected] brenda dates 25 gusht 2019.
Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin 0676042013.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".