Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35544501700
  • Mobile: +35544501700
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-08-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Specialist i Zhvillimit të Aplikacioneve dhe Databazave është përgjegjes për mbarëvajtjen e aplikacioneve dhe bazave të të dhënave në kompaninë Gener2. Analizon dhe zhvillon aplikacione në përputhje me nevojat e kompanisë si dhe menaxhon teknikisht platformat ERP dhe WEB/Mobile.

Detyrat

•Analizon dhe zhvillon programe software në varësi të kërkesave të departamenteve të kompanisë;
•Analizon nevojat për programe te reja në kompani dhe propozon zgjidhje në lidhje me to;
•Menaxhon të gjithë platformat Web/Mobile;
•Ndjek implementimet e reja për sistemet ERP dhe menaxhon mbarëvajtjen e sistemeve;
•Krijon dhe menaxhon bazat e të dhënave ku ruhet informacioni i kompanisë;
•Kryen ditë pas dite Shërbimin dhe Suportin për të gjitha aplikacionet që përdoren për menaxhimin e të dhënave;
•Suporton punonjësit për problematika në përdorimin e Software;
•Ndjek procedurat bazë të përcaktuara për sistemet e IT dhe realizon dhe kontrollon backupet kryesore të sistemeve në përgjegjësine e tij;
•Raporton tek drejtori i drejtorise për cdo problem lidhur me SLA dhe problematikat me nënkontraktorët.

Kualifikimet

•Te ketë përfunduar fakultetin e Ekonomisë Informatike/ Informatikës/Shkenca Kompjuterike/Inxhinieri Informatike;
•Njohuri të plota mbi Sistemet Operative dhe Bazat e të dhënave;
•Njohuri të plota të ASP.NET, JavaScript dhe SQL;
•Njohuritë mbi gjuhën PHP përbëjnë avantazh;
•Njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe italiane;
•Mbi 3 vite eksperiencë pune në pozicion të ngjashëm.

Shënime


Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin “apliko online”.
Afati i fundit i aplikimit eshte data 28 Gusht 2019, ora 17:00.
* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.
* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".