Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
SHKK FED invest

SHKK "FED invest" është një institucion financiar i ndërtuar mbi parimet kooperative. Misioni ynë është që të ofrojmë gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh financiare, veçanërisht ndaj popullsisë që jeton në zonat rurale të Shqipërisë, me qëllim rritjen e përfshirjes financiare dhe reduktimin e përgjithshëm të varfërisë. Ne operojmë në mënyrë miqësore, duke përdorur teknologji bankare moderne.

Shoqëri Kursim -Krediti "...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Qemal Stafa, mbrapa pazarit te ri, pll.9 katesh, kati 2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042251910
  • Mobile: 042251910
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-08-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agronom
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SHKK FED invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 27 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin:

“Ekspert per zbatimin e projektit te Qendres se Njohurive Agri”
ne Drejtorine Qendrore te FED invest

Detyrat

Pergjegjesite dhe Detyrat:
Ne bashkepunim me ekipin e menaxhimit te projekteve, punon per zbatimin e projektit te funksionimit te Qendres se Njohurive Agri( QNA), ne FED Invest.
Detyrat ketij posti pune, do te konsistojne ne:
•Bashkepunon me ekipin, per percaktimin e sherbimeve jofinanciare qe do te ofrohen nga QNA
•Kontribuon drejtpërdrejt me njohuri dhe ekspertizë për plotesimin e përmbajtjes së platformës dixhitale te QNA dhe perditesimin e saj me informacione te reja;
•Harton kalendarin e aktiviteteve per periudhen e zbatimit te projektit, ne bashkepunim me ekipin e Menaxhimit.
•Bashkepunon me menaxhimin dhe pale te treta, per marjen e te gjitha masave organizative, per krijimin e qendrës fizike ashtu edhe te platformës dixhitale, me qellim venien ne eficence te shërbimeve të Qendrës së Njohurive Agri.
•Kryen analiza, jep udhëzime të përgjithshme dhe propozon Ekipit të Menaxhimit të Projektit objektivat dhe aktivitetet për zhvillimin institucional/ biznesit të Qendrës së Njohurive Agri;

Kualifikimet

•Të ketë kryer studimet e larta në fushen e bujqësise / ekonomi bujqësore, administrim biznes ose në degë të tjera të ngjashme.
•Të ketë njohuri praktike në bujqësi, agro-biznes dhe të zonave rurale në Shqipëri.
•Eksperience ne mardheniet me donatore te ndryshem, hartim projektesh, raportesh ose implementime programesh me donatoret, sidomos ato ne fushen e bujqesise.
•I orjentuar ne zhvillimet dixhitale, per te qene i afte ne mbikëqyrjen e gadishmërise së platformës dixhitale, për të ofruar shërbime
•Aftësi shume te mira të komunikimit në anglisht dhe shqip;
•Gadishmeri per te udhetuar jashte rrethit.
•Te kete patente drejtimi automjeti.

Shënime


Të interesuarit duhet të paraqesin, pranë SHKK FED invest, Departamenti i Burimeve Njerëzore, në adresat e e-mailit: [email protected] ose [email protected], dokumentat e mëposhtme:
- Kërkese për punësim.
- CV ne gjuhen shqipe.

Adresa: Rruga “Qemal Stafa”, p. 9 katësh, nr. 70, kati 2, “Pazari i Ri”, Tiranë.
Tel/Fax: 042 251911

Aplikimet pranohen deri më datë 25.08.2019.
Vetëm aplikantët fitues nga seleksionimi i CV- ve, do të njoftohen për fazat e mëtejshme të konkurimit.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".