Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal i Zi.

Misioni i kompanisë është restaurimi i një marrëdhënie afatgjatë dhe të besueshme...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Jashar Skënderi, Komuna Kashar, Fushë Mëzez, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-09-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Eurolab Internacional Grup shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi, eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionin:
CAMPARI BRAND AMBASSADOR

Detyrat

•Te trajnoje Top Bartender/Miksologjiste: Te kryeje trajnime rreth Bitters Italiane duke perfshire historine e markes dhe cocktail-et kryesore.
•Te suportoje Baret Flagship: Te bashkepunoje me skuadren e marketingut per t’u siguruar qe lokacionet Flagship te sherbejne dhe prezantojne Markat ne menyren e duhur.
•Trajnime Aperitivi: Te involvoje restorante Italiane dhe lokacione te pershtatshme on-trade me Aperitiv. Te prezantoje dhe trajnoje rreth historikut te Aperitivit dhe rolin e Bitters Italiane ne treg.
•Te prezantoje dhe te jete fytyra e Markes ne eventet kryesore.
•Te suportoje skuadren e Marketingut per te krijuar nje KOMUNITET te Campari Group Bartender-s.
•Te mbaje lidhje me Kordinatorin Rajonal BA Campari dhe persona te tjere pergjegjes: Te marre pjese ne evente, trajnime dhe konventa Rajonale Brand Ambassador sa here te kerkohet dhe te mbaje nje komunikim te vazhdueshem me te gjithe skuadren.
•Te vezhgoje vazhdimisht on-trade: Te monitoroje tregun rreth aktiviteteve te fundit te cocktail-it trend/stil bari/konkurences.
•Te kontribuoje me ide dhe te dhena rreth materialeve te nevojshme per vizibilitet, informacione edukuese etj.

Kualifikimet

• Eksperience me background ne on-trade.
• Te jete anetar i njohur dhe i respektuar i komunitetit te Bartendera-ve (ose te kete pasur nen pronesi nje lokal me influence).
• Pasion per miksologji te treguar nepermjet njohurise per cocktail-e, degustime dhe trende on-trade.
•Te kete njohuri pune ne menyren si funksionon pergatitja e menu-ve, selektimi i marka-ve etj.
•Te jete karizmatik, involvues dhe te dije te mbaje prezantime ne grup.
• Perben avantazh nese kandidati/-ja ka eksperience ose background/formim kulturor Italian.
• Perben avantazh nese kandidati/-ja ka konkuruar (dhe fituar) ne konkurse bartending.

Shënime


Te interesuarit mund te aplikojne duke derguar CV ne adresen [email protected]
Shenoni tek subjekti i e-mailit pozicionin per te cilin aplikoni. Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".