Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
INTEL shpk

Intel shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-09-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania INTEL kërkon të punesojë një Menaxher Shitjesh.

Detyrat

• Mirembajtja e klienteve ekzistues.
• Identifikimin e klienteve te rinj.
• Te prezantoje ne menyre profesionale produktet e kompanise.
• Te bashkepunoje me pjesen tjeter te stafit.

Kualifikimet

• Diplomë Universitare ne Menaxhim, Marketing (perbejne avantazh)
• Të ketë ekperience ne shitje (minimalisht 3 vjet )
• Aftësi shume te mira komunikuese.
• Të zotërojë patentë të tipit B (Kriter i detyrueshëm).
• Te zoteroj aftesi shitese
• Bashkepunues ne grup
• I gatshem te udhetoj ne shume vende
• Sistematik dhe i organizuar.
• Kryerja e hulumtimeve të tregut
• Te jete i organizuar, sistematik, te dije te menaxhoje kohen dhe te kete aftesi analitike.

Shënime


Cv-t tuaja ju lutemi na i nisni në e-mailin [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".