Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
INTEL shpk

Intel shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-09-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania INTEL kërkon të punesojë një Magazinier.

Detyrat

-Mbikqyr praninë e produkteve, magazinimin, shpërndarjen dhe mirëmbajtjen e ambjenteve dhe pajisjeve në magazinë;
-Planifikon dhe shfrytëzon me eficencë hapsirat e magazinës;
-Kontrollon sasine dhe cilesinë e produktit që hynë dhe del nga magazina;
-Kryen në mënyrë sistematike inventare;
-Kujdeset per produktet të vendosura në hapësiren që ka nën përgjegjësi;
-Mbikqyrja e standarteve të higjenes dhe sigurisë në punë;
-Regjistrimi i deftesave të shpërndarjeve dhe cdo lloji tjetër dokumentash apo transaksionesh nën përgjegjësinë e tij;
-Kontrollon të gjitha furnizimet e mallrave që hyjnë në Magazinën perkatese si dhe komunikon me Departamentin e Financës për të siguruar regjistrimin e mallrave në sistemin e magazinës.

Kualifikimet

-Të ketë përfunduar Arsimin e mesem (Arsimi larte përben avantazh);
-Të ketë eksperiencë pune të paktën 2 vite;
-Të ketë aftesi organizative;
-Të jetë i komunikueshem;
-Të ketë njohuri mbi pakten Office;
-Të jetë i aftë të punoje në grup;

Shënime


Cv-t tuaja ju lutemi na i nisni në e-mailin [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".