Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
La Voglia

Our Story Every business has a beginning, and this is where you talk about yours. We started in the early 1994 with a great ambition: Be the favorite place for great moments in terms of: Culinary experiences Great wine collection Dedicated people Our stuff is highly motivated and permanently trained to better meet your expectations!

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 40589 Banakier

Specialist
Tirane, Shqipëri 10-09-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

La Voglia Restaurant & Pizzeria kerkon te punesoje Banakier me eksperience.

Kualifikimet

Kanditati duhet të plotesoje karakteristikat e mëposhtme:

• Minimalisht 2 vjet përvojë pune në Banak dhe ne Bar.
• Aftësi të shkëlqyera të të punuarit grup.
• Aftësi të shkëlqyera komunikuese.
• Njohuri të mira te gjuhes Angleze jane nje plus.

Shënime


•Paga e kenaqshme dhe ne baze te eksperiences.
•Kushte shume te mira pune.

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi,ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në adresën e e-mail-it: [email protected]

Kandidatët e përzgjedhur, të cilët plotesojnë kushtet e mësiperme, do të njoftohen për intervista të mëtejshme.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".