Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Grupi Kadiu

Kompania Kadiu SH.A u themelua më 10.07.1992, me pronar të vetëm z.Leonard Kadiu, me objektiv të kompanisë tregtinë e pjesëve të këmbimit për mjetet e transportit automobilistik. Kadiu SH.A bashkëpunon me kompanitë më të njohura të pjesëve të këmbimit në Gjermani, si: ZF trading GmbH, MSI, Febi, Pagid, Lemforder, Hella, K+F, FAG, FTE, Victor Reinz, Stabilus, GKN, Sachs, Luk, Ina etj. Me kalimin e kohës, ky bashkëpunim ka ardhur duk...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tiranë-Durrës, Km 3, rruga dytësore, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542407282
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-09-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Burime njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kadiu Group, kerkone te punesoje nje Specialist/e per Burimet Njerezore.

Detyrat

 • Të planifikojë dhe të implementojë proceset e rekrutimit për punonjësit e kompanisë;
 • Të kryejë procesin e intervistimit/selektimit dhe të krijojë një databazë për të dhënat e marra gjatë intervistës;
 • Të përgatisë dhe të administrojë dosjen personale si dhe dokumentacionin e çdo punonjësi;
 • Të plotësojë të gjithë procedurat e nevojshme të rekrutimit/ largimit të punonjësve;
 • Të monitorojë list prezencën dhe ditët e punës së stafit;
 • Të monitorojë dhe këshillojë stafin për tu përqasur sa më shumë me vlerat e kompanisë, për të rritur frymën e grupit, komunikimin dhe bashkëpunimin;
 • Të përgatisë pagat e punonjësve;
 • Të ndjekë dhe të zhvillojë procesin e vlerësimit të performancës së punonjësve.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë;
 • Të ketë minimalisht 3 vjet eksperiencë pune në fushën e burimeve njerëzore;
 • Preferohet të ketë eksperiencë pune në sektorin e supermarketeve
 • Të ketë njohuri mjaft të mira të paketës Microsoft Office;
 • Të ketë njohuri të gjuhës angleze;
 • Të ketë aftësi komunikuese;
 • Të ketë aftësi ne koordinim, organizim dhe planifikim;
 • Të ketë dëshirë dhe aftësi për të bashkëpunuar në grup.

Shënime


Te interesuarit mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresën: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".