Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Galeria Shopping Mall

Galeria Shopping Mall

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prizren, Kosovë 10-09-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Galeria Shopping Mall kërkon Menaxher Marketingu

Detyrat

  • Planifikimin dhe zbatimin e strategjisë së marketingut, duke përfshirë publicitetin dhe PR.
  • Përcaktimin ei objektivave, në koordinim me standardet e kompanisë.
  • Planifikimin dhe menaxhimin e burimeve të marketingut sipas buxhetit të planifikimit
  • Planifikimin dhe menaxhimin e komunikimeve te brendshme në lidhje me marketingun në përputhshmëri me misionin, qëllimet dhe aktivitetet e kompanisë.
  • Planifikimin e promovimeve sipas orarit, kapacitetit dhe buxhetit.
  • Planifikimin e evenimenteve promocionale.
  • Përgjegjës/e për relacionet me media
  • Ndërton dhe mirëmbanë relacionet me media, gazetarë, klientë dhe me publikun e gjërë
  • Përgaditë dhe formulon përmbajtjet me interes në rrjete sociale si dhe komunikata për shtyp
  • Kujdeset për imazhin e kompanisë në publik
  • Komunikon dhe koordinon me ekipin e kompanisë dhe me qiramarrësit për planet dhe aktivitetet e marketingut
  • Mbikqyrë dhe koordinon zhvillimin e broshurave, pamfleteve dhe materialeve tjera të komunikimit për kompaninë
  • Sigurohet që materialet e komunikimit të jenë me standard të lart
  • Organizon dhe Koordinon evente promocionale për qendrën dhe qiramarrësit
  • Mban kalendarin e datave të rëndësishme për qëllim të organizimit të eventeve datat e caktuara.

Kualifikimet

  • Diplomë universitare në Marketing dhe/ose Administrim Biznesi.
  • Përvojë pune në pozicione të ngjashme minimumi 3 vite.
  • Njohje të mira në fushën e marketingut dhe të marrëdhënieve me publikun.
  • Aftësi të përballjes me situata komplekse;
  • Shkathtësi të avancuara analitike, strategjike, planifikuese, organizative, mbikqyrëse dhe këshilluese.
  • Shkathtësi profesionale në të shkruar dhe komunikim verbal.
  • Aftësi të shkëlqyera në organizim, komunikim dhe negocim me palët.
  • Njohuri të gjuhës angleze (gjuha gjermane, turke apo gjuhe tjetër e huaj është përparësi).

Shënime


Dërgo CV-në në [email protected] dhe shkruaj pozitën për të cilin aplikoni në titull/subject të emailit


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".