Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
HIMI SHPK

HIMI SHPK eshte e specializuar ne podhimin e artikujve te ndryshem tekstil, ne shitjen me pakice dhe shumice te teksileve dhe export te tyre. (carcaf, jorgane, jastek, dyshek, mbulesa krevati etc).

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-09-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania SAS Home Collection kerkon te punesoje nje person i cili te menaxhoje rrjetet sociale te kompanise, duke e promovuar ate ne tregun shqiptar, gjithashtu dhe te menaxhoje shitjet online.
Eksperienca e punes nuk eshte e rendeshishme, mjafton qe personi te tregoje pasion ne punen qe ben, ide te reja, komunikim te mire me eproret dhe te jete korrekt ne zbatimin e deadlineve te punes.
Personit te punesuar do t'i caktohet nje rroge baze, gjithashtu duke i shtuar dhe perqindje ne baze te performances mujore.

Detyrat

  • Ideimi dhe krijimi i logove, broshurave, katalogeve, reklamave indoor dhe outdoor si edhe materialeve të ndryshme promocionale
  • Zhvillon dhe propozon kompozime grafike që i përshtaten kërkesave të punes.
  • Realizon projekte dhe detyra të caktuara grafike dhe ja prezanton këto ide personave përgjegjës.
  • Bashkëpunon dhe koordinon me kolegët për realizimin e detyrave me natyrë grafike sipas afateve të kërkuara.

Kualifikimet

  • Të njohë shumë mirë paketën Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator).
  • Të zotrojë në nivel të mire gjuhën Angleze.
  • Të njohë rrjetet sociale si Facebook, Instagram dhe website të tjera.
  • Të ketë aftësi të mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese.

Shënime


Ju lutem aplikoni ne emailin: [email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".