Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-09-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Sales Representative B2B në Tiranë, për një kompani lider ne tregun ndërkombëtar të produkteve IT, mobile dhe elektroshtëpiake.

Detyrat

•Prezantimi i produkteve & shërbimeve tek klientët ekzistues dhe potencial;
•Menaxhimi i ciklit të shitjeve, kryen kërkime tregu të vazhdueshme mbi klientë potencial dhe konkurrencën;
•Menaxhon dhe mirëmban përmes takimeve dhe telefonatave portofolin e klientëve ekzistues dhe atyre të rinj;
•Gjeneron telefonata te vazhdueshme për të zhvilluar takime me klientë potencial;
•Përmbush takime të vazhdueshme me klientë të rinj dhe bën follow-up të tyre deri në mbylljen e kontratave;
•Gjeneron kontrata të reja shitje shërbimesh duke shtuar portofolin e klientëve të kompanisë;
•Zhvillon dhe zbaton planin e punës në funksion të planit të biznesit dhe objektivave të kompanisë;
•Raporton në mënyrë periodike për drejtuesit.

Kualifikimet

•Të ketë mbaruar shkollën e lartë në një nga degët Menaxhim Biznesi, Marketing ose degë të ngjashme;
•Të ketë eksperiencë në shitje B2B jo më pak se dy vjet;
•Të ketë ambicje dhe aftësi të mira komunikuese dhe negociuse;
•Të ketë iniciativë dhe të orientohet drejt rezultateve;
•Të jetë konfident, fleksibël, elokuent dhe entuziast;
•Të jetë i aftë të punojë në mënyrë të pavarur dhe brenda afateve;
•Të zotërojë mirë MS Office.
•Të disponojë leje drejtimi automjeti të kategorisë B;


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".