Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Remax Infinity

RE/MAX Infinity Rruga Luigj Gurakuqi Prane Ushtarit te Panjohur Qendër, Tiranë, Shqipëria

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-09-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
0000 ALL
Data e përfundimit
06-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Re/Max Infinity kerkon te punesoj Konsulent Imobiliar .

Jemi energjik,ambicoz ne kerkim te nje karriere te gjate profesionale,keni aftesi te mira komunikuese ,menaxhuese dhe bashkepunuese .
Jepi vetes nje mundesi karriere dhe biznesi.

  • Ne ofrojme trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.
  • Website personal.
  • Buxhet vjetor marketingu.
  • Mundesi karriere te palimituar.
Apliko tani:
http//remaxinfinity.al/apikoperpune/
Dergo Cv ne: [email protected]
Per me shume Informacion kontakto: 0693895757

Detyrat

Përgjegjësitë e Agjentit Imobiliar përfshijnë:

1-Konsulenca dhe asistimi i shitësve dhe blerësve në marketingun dhe blerjen e pronës me çmimin e duhur sipas kushteve më të mira ne treg.
2-Përcaktimi i nevojave të klientëve dhe aftësive financiare për të propozuar zgjidhje që u përshtaten kerkesave te klienteve.
3-ryerja e analizës krahasuese të tregut për vlerësimin e vlerës së pronave te klienteve.
4-Te orientoj klientet mbi kushtet ligjore mbi pasurite e patundshme ne momentin e shitjes apo qiradhenies se prones me palen tjeter.
5-Te orientoje klientin bleres mbi mundesite e kreditimit per blerjen e prones qe klienti deshiron.
6-Te jete nje negociues i mire mes paleve shites- bleres/qiradhenes-qiramarres.
7-Te informoje klientët me kushtet e tregut, çmimet, hipotekat, kërkesat ligjore dhe çështjet e lidhura, duke siguruar një trajtim të drejtë dhe të ndershëm.
8-istimi dhe marketimi dhe menaxhimi i portofolit te pronave te klienteve
9-Përgatitja e dokumenteve te nevojshme .
10-Aftësia për të punuar në mënyrë të pavarur e kombinuar me aftësi të shkëlqyera ndërpersonale.
11-Përvoja e provuar e punës si agjent i pasurive të patundshme ose shitës i pasurisë së patundshme eshte nje element i rendesishem per procesin e rekrutimit.


Nese mendon se i ploteson pjesen me te madhe te kritereve me siper apliko, dergo te dhenat e tua per te realizuar nje takim me ne.

Shënime


Apliko tani:


http//remaxinfinity.al/apikoperpune/
Dergo Cv ne: [email protected]
Per me shume Informacion kontakto: 0693895757

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".