Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
F&M Reklama

F&M Reklama pati fllimet e saj modeste në vitin 2007, me një aktivitet i cili u konsolidua dhe u përmirësua me kalimin e kohës, duke u shfaqur tashmë si një nga partnerët më seriozë për një numër të madh biznesesh në Shqipëri.

Që në fllim të rrugëtimit të saj, dy vëllezërit Faolt & Marin Pahija, të cilët themeluan këtë kompani, ndoqën një strategji të diferencimit të produktit duke u orientuar nga kërkesat e tregut nevo...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Gjergj Legisi
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 067 40 92 745
 • Mobile: 067 40 92 745
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-08-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Civil
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

F&M Reklama është një nga kompanitë kryesore në tregun e reklamave në Shqipëri, e cila ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime dixhitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalë, reklama elektronike etj.

Aktualisht po kërkojmë të punësojmë një Inxhinier Ndërtimi për zbatim projektesh montimi.

Detyrat

 • Ndërton dhe menaxhon grupe montimi
 • Planifikon dhe organizon montimet në bazë ditore dhe javore
 • Supervizon montime te ndryshme në terren
 • Kontrollon cilësinë e punëve të përfunduara
 • Raporton në kohë reale për ecurinë e projekteve të montimit
 • Bashkëpunon me inxhinierin e prodhimit dhe inxhinierin projektues për detaje që ndihmojnë montimin
 • Kryen matje në objekt
 • Përcakton mënyrën dhe materialet e montimit
 • Kujdeset për ekipin që drejton dhe cakton bonuset, pagesat shtesë etj.

Kualifikimet

Edukimi: 

Të ketë mbaruar studimet master në Inxhinieri Ndërtimi, Inxhinieri Strukturash, apo degë të ngjashme që mundësojnë licensim për zbatim projektesh.

Kualifikime te tjera:


 • Të ketë eksperiencë në ndjekje projektesh
 • Të ketë aftësi të kuptojë dhe zbatojë skica apo skeda të ndryshme montimi
 • Preferohet me eksperiencë në menaxhim stafi dhe krijim ekipesh pune.

Shënime


Përfitimet:


 • Pagë konkurruese
 • Sistem bonusi mujor në bazë të performancës
 • Mundësi të shpejta për rritje profesionale dhe financiare

Aplikimi:


Jeni të lutur të dërgoni CV tuaj në adresën: [email protected] brenda dates 30 gusht 2019
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".