Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Softics Lab

Softics Lab ka një skuadër multifunksionale me një eksperiencë të gjerë në projektimin dhe zhvillimin e aplikacioneve në sektorë të ndryshëm, duke përfshirë sektorin financiar, ate te zhvillimit te ERP-ve, sistemeve 'Big Data' dhe më gjerë. Fokusi i kompanisë është Inteligjenca Artificiale dhe sistemet e Big Data ku dallon aplikimi i algoritmave të 'Machine Learning'.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirana Ring Center
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355683115921
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-09-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Senior Software Engineer

Extraordinary code takes extraordinary people.

We seek a better way to build, measure, impact, and iterate extraordinary custom software coupled with artificial intelligence. Our projects expand internationally in the world of Fintech.

Do you have real and progressive hands-on experience in software development and agile methodologies?
Do you thrive in making decisions and being creative without limitation?
If you have an analytical mind set and believe in developing strong teams to drive business results, we would like to hear from you.

Detyrat

Responsibilities:

• Collaborative with the client and the team of developers to create solutions
• Innovate and genuinely make a difference in the software's functionality
• Directing software development projects
• Producing, testing and debugging code
• Leading engineers and developers
• Develop high-quality software design and architecture
• Identify, prioritize and execute tasks in the software development life cycle
• Develop tools and applications by producing clean, efficient code
• Automate tasks through appropriate tools and scripting
• Review and debug code
• Perform validation and verification testing
• Collaborate with internal teams and vendors to fix and improve products
• Document development phases and monitor systems
• Ensure software is up-to-date with latest technologies

Kualifikimet

What you offer:

• University degree in Informatics, Computer Science or similar.
• Minimum 2 years work experience as a Python (Django) Developer.
• Proven experience as a Senior Software Engineer
• Extensive experience in software development, scripting and project management
• Analytical mind with problem-solving aptitude
• Creative, self-thinker, decision maker
• Excellent organizational and leadership skills

What we offer:

• Working with the most innovative technology and people
• Career development
• Competitive salary & benefits
• International travel to collaborate with clients
• Flexible work schedule
• Empowered culture where employees initiate and take ownership of their work
• A fun work environment with collaborative colleagues
• Quarterly team building activities
• Relaxed dress policy

Technologies and Frameworks: 
Python/Django/Flask/PostgreSQL/Microservices/React.Js


Discover the beauty of mixing software with artificial intelligence.

Shënime


Apply by sending you CV to : [email protected]

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".