Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Big Market

Big Market eshte rrjeti me I madh I supermarketeve shqiptare I cili ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2000 si një market i vetëm në qendër të Tiranës, biznes i cili më pas u rrit në mënyrë të suksesshme, e u zgjerua në një rrjet të tërë.

Aktualisht Lideri i Supermarketeve numëron 20 aksionerë nga e gjithë Shqipëria. Mbi 1300 puntorë, 100 Supermarkete dhe 4 Hipermarkete në të gjithë Shqipërinë dhe vazhdon të rritet në...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr "Myslym Shyri", Nr. 00 Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-09-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Punonjes Salle

Detyrat

1.Bën sistemimin e mallit nëpër raftet e caktuar.

2.Kujdeset që çdo artikull i raftit të jetë i pajisur me çmimin përkatës.

3.Kontrollon produktet e rafteve për skadencat dhe i raporton ato tek përgjegjësi, menaxheri apo financieri.

4.Ben rotacionin e protudekteve sipas afateve te skadencave dhe largon nga rafti cdo produkt qe eshte jo komfort referuar dates perkatese te skadences .

5.Kontrollon, evidenton dhe vendos përkthimet në shqip të produkteve që nuk e kanë atë.

6.Kujdeset për plotësimin e nevojave të klientëve.

7.Mban shënim kërkesat e paplotësuara të klientëve dhe ja raporton menaxherit apo përgjegjësit.

8.Kujdeset per mbajtjen pastër të marketit dhe rafteve.

9.Kujdeset për mirëmbajtjen e produkteve dhe mirorganizim e tyre.

10.Njeh produktet dhe i promovon ato tek klientët.

Kualifikimet

•Aftësi shume të mira komunikuese.
•Të jete korrekt dhe i disiplinuar në zbatim te kodit te Sjelljes se Kompanise.
•Te jete i gatshem per te punuar turni i 3-te.
•Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
•Të jetë fleksibël dhe i aftë të punojë ne situata nën trysni.
•Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
•Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.


Kualifikimet
1-Arsimi i mesem (i larti nuk eshte kusht i domosdoshem)
2-Mosha nga 18-30 (kerkohen vetem djem).
3-Eksperienca e meparshme ne pozicione te ngjashme perben avantazh.

Shënime


•Informojme te interesuarit se ky njoftim eshte i vlefshem vetem per “Big Market” prane 9-katësheve .
•Te gjithe te interesuarit duhet te dergojne CV, si dhe te percaktojne pozicionin per te cilen aplikojne, ne email: [email protected]
•Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do te njoftohen per interviste.

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr .9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".