Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 308323 ext 223
  • Mobile: 06606603
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-09-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ABISSNET eshte Kompania e dyte me e madhe ne vendin tone qe kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit,telefonisë fikse dhe sherbimit More TV për klientët e saj, në të gjithë territorin e Shqipërisë. Jemi duke kerkuar nje person energjik dhe te disponueshem per te punuar full time.

Detyrat

1. Asiston dhe bashkepunon ngushte me Drejtuesit e kompanise;
2. Përgatit vlerësime të detajuara të sasive dhe kostot e materialeve dhe punës së nevojshme, sipas specifikimeve te dhëna;
3. Miraton nevojat te ndryshme ne lidhje me mjetet dhe makinerite qe nevojiten bazuar nga kerkesat e Departamenteve apo Drejtorive te tjera;
4. Zhvillon dhe monitoron zbatimin e standardeve të sigurisë dhe të procedurave të punës;
5. Siguron qe lejet e manovrimit dhe perdorimit te makinerive dhe mjeteve qe perdoren ne terren te jene te leshuara nga organet kompetente konform legjislacionit Shqiptar;
6. Zbaton rregullat e sigurimit teknik dhe te mbrojtjes se mjedisit;
7. Siguron plotesimin e kushteve normale te punes, higjienes dhe mirembajtjes;
8. Siguron qe punetoret jane ne nivelin e duhur te kualifikimit teknik;
9. Siguron qe mjetet, makinerite dhe pajisjet jane ne gjendje funksionale;
10.Ben propozime per ndryshimin e stafit dhe marrjen e masave administrative kur konstaton shkelje;

Kualifikimet

1. Te kete perfunduar arsimin e larte preferohet Inginieri Mekanike.
2. Te kete eksperiencë në fushën mekanike dhe të transportit
3. Te kete aftesi shume te mira drejtuese dhe komunikuese.
4. Te kete aftesi organizative.
5. Te kete njohuri te gjuhes Angleze.

Shënime


Mirepresim te gjithe kandidatet qe kane ambicie dhe deshire per te ecur perpara. Abissnet nxit zhvillimin e karierave dhe promovon talentet!

Aplikoni ne adresen [email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".