Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
FIX PRO

FIX PRO” sh.p.k. është sallameria më e re në industrinë e përpunimit të mishit, e cila ushtron aktivitetin e saj që prej vitit 2003. Sallameri “FIX PRO” sh.p.k. është ndër më të mirat duke konkurruar në treg me shijen e saj që e diferencon nga të tjerat. Llojshmëria e produkteve të ofruar dhe gama e madhe e shijeve të veçanta dhe unike të sallamrave, salçiçeve, proshutave dhe produkteve të tjera e kanë bërë Sallamerinë “FIX PRO” sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Eordej (Korce - Bilisht) Km 1.
  • Korce, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-09-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania “Fix Pro”, filiali Tiranë, kërkon të punësojë 3 Agjente Shitje për filialin e Tiranës me eksperiencë pune në distribucion.

Agjenti i Shitjes duhet të arrijë objektivat e caktuara te percaktuara nga Menaxheri i Shitjeve, duke respektuar politikat e kompanisë. Agjenti i Shitjes duhet te mbaje marrëdhënie pozitive biznes-klient, ne menyre qe te siguroje shitjet e ardhshme.

Statusi i punës: Kohë e plotë
Raporton tek Menaxheri i Shitjes

Detyrat

•Përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët;
•Të realizojë planin dhe prezencën e produkteve të vendosura nga kompania në zonën e tij;
•Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;
•Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta;
•Përgjegjës për ndjekjen e debive në zonën që mbulon;
•Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve;
•Komunikon në mënyrë profesionale me klientët dhe mban kontakte të vazhdueshme me ta;
•Përgjegjës për implementimin e standarteve “merchandising” sipas standarteve të caktuar nga kompania;
•Raporton në mënyrë aktive për konkurrencën (çmimet/ ofertat/promocione, etj);
•Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit;

Kualifikimet

•Të ketë përfunduar shkollën e mesme;
•Të ketë mbi 2 vite eksperiencë pune të ngjashme në distribucion
•Të ketë njohje shumë të mire të zonave të ndryshme të Tiranës;
•Tejetë i gatshëm për të punuar jashtë orarit, nëse do të jetë e nevojshme;
•Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B;
•Të ketë aftësi të mira komunikuese;
•Vendbanimi: Tiranë
•Gjinia: Mashkull

Shënime


Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në adresën e e-mail [email protected]
Ose mund te na kontaktojnë në adresën tonë Facebook dhe Instagram.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".