Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Abissnet Sh.A.

ABISSNET është kompania e dytë më e madhe në vend që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit. Abissnet ofron disa shërbime, internet, telefoni, hosting, domain, etj. Abissnet mbulon 90% të territorit të Shqipërisë. Pranë jush duke garantuar cilësi maksimale të shërbimit. Në një kohë ku telekomunikacioni është bërë domosdoshmëri e pashmangshme e përditshmërisë, është prioriteti i tyre t’u përgjigjen nevojave tuaja...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali. pallati Abissnet
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 308323 ext 223
  • Mobile: 06606603
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 40513 Jurist/e

Jurist
Tirane, Shqipëri 05-09-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria “ABISSNET”sha eshte shoqeri lider ne vend në fushen e komunikimeve elektronike, ne lidhje me ofrimin e sherbimit te internetit, telefonise se palevizsshme dhe sherbimeve audiovizive nepermjet internetit. Shoqeria “Abissnet”sha ka shpallur nje vend te lire pune per "Jurist".

Detyrat

- Hartimi i kontratave te llojeve te ndryshme;
- Hartimi i shkresave administrative, ankimeve, padive dhe akteve te tjera proceduriale gjyqësore;
- Kryerja e perfaqesimeve gjyqesore;
- Ndjekja e procedurave te regjistrimit dhe veprimeve te tjera administrative ne zyrat vendore te regjistrimit te pasurive te paluajtshme;
- Pergatitja dhe depozitimi ne QKB te akteve te nevojshme per ceshtjet tregetare te shoqerise;
- Kryerja dhe ndjekja e procedurave per perftimin e lejeve dhe licencave te nevojshme ne kuader te veprimtarise se shoqerise;
- Pergatitja e dokumentacionit juridik per pjesemarrjen e shoqerise ne prokurimet publike.

Kualifikimet

-Te jete diplomuar per Drejtesi dhe te kete mbaruar studimet Master me rezultate shume te larta;
-Te kete jo me pak se 2 vjet pervoje pune;
-Të kete aftesi shume te mira analizuese, argumentuese, te formulimit te qarte te mendimit juridik dhe shkrimit sipas standardeve ligjore;
-Te zoteroje anglishten ligjore (te shkruar, te lexuar dhe te folur) ne menyre profesionale dhe të kete njohuri të programeve kryesore të Microsoft Office etj;
-Te kete aftesi shume te mira negocimi, komunikimi, prezantimi dhe pune në grup.
-Te kete aftesi te mira menaxhuese. (preferohet te kete eksperience ne menaxhim)

Shënime


Kandidatet e interesuar te dergojne CV-ne ne adresen elektronike te meposhtme:
E mail: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".