Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Albalight

Albalight : Is a company which is specialized in lighting industry and electrical services. Each project is designed with care and implemented by our specialized and certified staff. What is important to to be mentioned is that Albalight works in Albania and Balkan, distributing LED products and giving electrical services.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-09-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punsoje Financier/e.
Financieri duhet të realizoje proceset dhe objektivat e percktuar me integritet dhe korrektesi duke respektuar dhe mbrojtur interest e kompanise.

Detyrat

Pershkrimi I punes/ detyrat:

- Plotesimi i dokumentacionit te nevojshem (fatura tatimore/ fatura shoqerimi) per klientet, mjetet e transportit te mallit.
-Blerjet / shitjet dhe rakordime periodike me klientet / furnitoret.
-Pergatitja e pasqyrave mujore te Librit te shitjeve dhe Librit te Blerjeve.
-Plotesimi i pasqyres se prezences se punonjesve.
-Pagat e punonjesve sipas borderose perkatese.
-Pergatitja e urdherxhirimeve te ndyshme dhe xhirimi I tyre ne banken perkatese.
-Menaxhimi i pagesave nga arka e shoqerise.

Kualifikimet

Kualifikimet:

-Te jete i/e diplomuar ne Finance ose Kontabilitet
-Aftesi shume te mira teknike ne fushen e kontabilitetit dhe finances
-Te kete experience pune me shume se 2 vite ne pozicionin Financiere
-Te zoteroje aftesi te mira ne perdorimin e programeve kompjuterike per sistemet e kontabilitetit Alfa (preferohet Alpha Web) dhe paketes Office.
-Te kete njohuri te gjuhes Angleze.
-Te ruaje dhe te mbroje informacionet kofidenciale.
-Te punoje me integritet, perkushtim dhe motivim ne interest e kompanise

Shënime


Cdo kandidat i interesuar, mund te dergoje CV-ne ne adresen e emailit [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".