Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Era 2000 shpk

Restorant-Piceri “ERA” filloi aktivitetin e shërbimit në vitin 1999. Kthimi në traditën shqiptare të gatimit dhe orientimi drejt kujdesit maksimal në shërbimin ndaj klientit bënë që “ERA” të shndërrohet, në një kohë mjaft të shkurtër, në një nga restorantet më popullore të kryeqytetit. Idea e futjes për herë të parë në Shqipëri e shërbimit “delivery”, në një qytet pa adresa dhe kur askush nuk besonte, kompletoi tërësisht imazhin e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Perlat Rexhepi, Pallati ''Unikom'
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-08-2019 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Restorant- Piceri "Era 2000" Shpk kërkon të punësoj Picier me eksperience, me kriteret e meposhteme :

Kualifikimet

  • Arsim i mesëm.
  • Të ketë eksperiencë brënda të njëjtit profil (jo më pak se 2 vjet)
  • Aftësia për të punuar në një ekip.
  • Aftësi komunikimi.

Shënime


Për më shumë informacion, të interesuarit të paraqiten pranë zyrave qëndrore të "Eres" (Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane) 

ose të na kontaktojnë në numrin e tel: 069 40 50 203

Afati i fundit i aplikimit: 31.08.2019
"Era 2000" shpk garanton dhe merr përsipër që të dhënat e të gjithë aplikantëve të trajtohen dhe ruhen në konfidencialitet të plotë.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".