Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
IBERIC DRESS STYLE

IBERIC DRESS STYLE

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njësia Bashkiake Nr. 2, Bulevardi Bajram Curri, Godina ETC
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-09-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Administrim biznesi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

JOMA SPORT Albania kerkon te punesoje nje agjent shitje ne terren, pergjegjes kryesisht per shitjet ndaj ekipeve dhe akademive. Ofrojme nje ambjent te mire pune dhe komisione te larta per shitjet e realizuara.

Detyrat

- Te pergatise porosite e blerjes per ekipet dhe akademite qe vishen me JOMA.
- Te kerkoje kliente te rinj.
- Te pergatise ofertat e shitjes.
- Te raportoje rregullisht mbi ecurine e shitjeve, mbi mbarevajtjen e bisedimeve dhe feedback te klienteve.
- Te zbatoje me perpikmerii politikat e shitjes se kompanise.

Kualifikimet

- Te jete korrekt dhe kompetent ne raportet e shitjes .
- Te kete aftesi te mira komunikuese.
- Te kete eksperience ne shitje.
- Te kete patente
- Te kete njohuri baze te paketes microsoft office (word, excel).

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mail: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".