Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
KLIMATEKNIKA TB2 SHPK

15 Vjet përvojë në sistemet e përparuara te Ngrohjes, Ventilimit dhe Ajrit të kondicionuar (HVAC). Klimateknika l.t.d. Projekton, Implementon dhe Miremban sistemet HVAC dhe Sisteme diellore termike, duke përfshirë aplikimet civile dhe industriale, ne perputhje me standartet Europiane dhe Shqiptare te Eficences se Energjise. KLIMATEKNIKA sh.p.k. - Është kompani shqiptare e themeluar në vitin 2000, me kapital 100% shqiptar që operon...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi “Gjergj Fishta”, Tiranë, Shqipëri
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 341 757
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-09-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier mekanik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

KLIMATEKNIKA Sh.p.k kerkon te punesoje Inxhinier Mekanik – Projektim, Zbatimi

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:
Inxhinjer Mekanik – ne Fushen e Projektimit dhe Zbatimit per sistemet e kondicionimit .
Bashkëpunim me Departamentin Teknik te Zbatimit te Projekteve, Departamentin e Blerjeve dhe Magazines mbi sherbim te kerkesave te teknikeve. 

Kualifikimet

Kualifikimi i kërkuar:


 • Diplomë Universitare Inxhinjeri Mekanike
 • Te kete ekperience pune, mbi 5 vjet ne fusha te ngjashme. 
 • Te zoteroj programin inxhinjerik (AutoCad).
 • Te kete njohuri me punen ne terren.
 • Njohje te mirë te Gjuhës Angleze.
 • Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office.
 • Aftësi shumë të mira organizative, koordinuese dhe menaxhuese.
 • Aftësi për të dhënë sugjerime dhe alternativa për zgjidhjen e problemeve dhe situatave.
 • Aftësi shume të mira komunikimi dhe bashkëpunimit. 
 • Të jetë i besueshëm, i përgjegjshëm dhe të përmbushë detyrimet e punës.
 • Te ruaje konfidencialitetin

Shënime


Ju lutem dregoni CV ne adresat e meposhteme :

[email protected] , [email protected], [email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".