Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-09-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Menaxher/e Marketingu, për një klient i cili operon në fushën e distribucionit në industrinë e FMCG.

Detyrat

-Përgatitja e strategjive të marketingut;
-Analizon trendetet e tregut dhe rekomandon ndryshime në strategjitë e marketingut dhe zhvillimit të biznesit bazuar në analizat dhe feedback-un;
-Përgatit dhe shpërndan buxhetin e marketingut;
-Mbikëqyr krijimin dhe realzimin e njoftimeve për shtyp, reklamave dhe materialeve të tjera të marketingut;
-Realizon mbledhjen dhe analizimin e feedback-ut nga klientët;
-Mbështet dhe pasuron të gjitha perceptimet e jashtme per kompaninë dhe rritjen e pjesës së tregut;
-Angazhon konsumatorët nëpermjet mediave sociale;
-Thellon marrëdhëniet me të gjitha mediat për të siguruar sa më efektivisht përçimin e mesazhit dhe pozicionimin ekompanisë;
-Udhëhëq të gjitha fushatat e gjenerimit dhe prodhimit të përmbajtjes në të gjitha platformat e medias;
-Ndërmer iniciativa të mirë-llogaritura bazuar në analizimin e të të dhënave;
-Bashkëpunon me shitjet dhe ndihmon për zhvillimin e aktiviteteve strategjike të partneritetit, implementon planin strategjik dhe skemën ekzekutive për mundësitë e identifikuara;

Kualifikimet

-Të ketë përfunduar studimet e larta, preferohet dega Administrim Biznesi, profili Marketing;
-Të ketë minimumi 3-5 vite eksperiencë pune në kete pozicion;
-Aftësi shumë të mira analitike, planifikimi dhe menaxhimi;
-Njohuri shumë të mira të paketës MS Office;
-Njohje shumë të mirë të gjuhës Angleze;
-Aftësi shumë të mira organizuese dhe përcaktim prioritetesh;
-Të jetë etik në marrëdhënie me kolegët dhe fleksibel;

Shënime


Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps:Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dërgoni CV-in tuaj.Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".