Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Albalight

Albalight : Is a company which is specialized in lighting industry and electrical services. Each project is designed with care and implemented by our specialized and certified staff. What is important to to be mentioned is that Albalight works in Albania and Balkan, distributing LED products and giving electrical services.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-09-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punsoje Menaxher Shitjeje.
Menaxheri Shitjes duhet të arrijë objektivat e percaktuara, duke respektuar politikat e kompanisë. Menaxheri i Shitjes duhet te mbaje marrëdhënie pozitive biznes-klient, ne menyre qe te siguroje shitjet e ardhshme.

Detyrat

Pershkrimi I punes/ detyrat:

- Përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët;
- Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;
- Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta;
- Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve;
- Përgatit analiza të tregut, të konkurrencës, të cmimeve, si dhe të kënaqësisë së klientit.
-Menaxhon ankesat dhe kerkesat e klienteve ,sipas standartit te kompanise.
-Organizon dhe realizon porosite e produkteve nen pergjegjesine e tij/saj
- Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit

Kualifikimet

Kualifikimet:

-Te kete perfunduar shkollen e mesme\larte
-Te kete mbi 2 vite experience ne fushe te ngjashme.
- Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B;
-Te kete njohuri te gjuhes Angleze
-I afte te punoje ne terren.
- Te kete aftesi shume te mira komunikimi.
- Pozitiv dhe kembengules

Shënime


AlbaLight shpk ofron nje pakete benefitesh te kenaqeshme, duke perfshire nje page te drejte te bazuar ne merita dhe vleresimin e performances (Performance Indicator KPI). Per pozicion e M. Shitjeve ofrohen page konkuruese dhe bonuse atraktive per arritjen e objektivit mujor.
Trajnime periodike te certifikuara mbi shitjet, mardhenjen me kientin dhe per produktet dhe marka specifike brenda dhe jashte shqiperie.

Aplikantet e interesuar mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e emailit: [email protected]

*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per “Mbrojtjen e te Dhenave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".