Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Muca sh.p.k (Melvinflex)

Melvin Flex është mes më të rëndësishmeve për projektimin dhe realizimin e dyshekëve dhe rrjetave të krevateve. Rezultatet prestigjoze të arritura janë frut i një manaxhimi të orientuar në mënyrë konstante drejt cilësisë kundrejt të gjithë niveleve të prodhimit.Fazat e procesit të prodhimit kontrollohen në mënyrë konstante,nga ardhja e lëndës së parë deri në dërgimin e produktit final.Çdo faze e punës monitorohet nga persona profes...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0662085089
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Lushnje, Shqipëri 03-09-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Melvin Flex është mes më të rëndësishmeve për projektimin dhe realizimin e dyshekëve dhe rrjetave të krevateve.
Rezultatet prestigjoze të arritura janë frut i një manaxhimi të orientuar në mënyrë konstante drejt cilësisë kundrejt të gjithë niveleve të prodhimit. Fazat e procesit të prodhimit kontrollohen në mënyrë konstante, nga ardhja e lëndës së parë deri në dërgimin e produktit final.

Çdo faze e punës monitorohet nga persona profesional dhe shumë të specializuar.
Kompania Melvin Flex kerkon te punesoje Ekonomiste ne Zyrat e saj ne Lushnje.

Kualifikimet

-Të jetë diplomuar në Fakultetin Ekonomik, Dega Financë – Kontabilitet.
-Të kete mbi 2 vite pervoje pune ne kete fushe.
-Të ketë eksperiencë te mëparshme pune si ekonomiste.
-Të jetë e mirëorganizuar dhe e saktë.
-Të ketë aftësi organizative, kreative dhe të ndihmojë në dhënien e ideve te reja.
-Të eci me të njejtin hap me qëllimet dhe synimet e kompanisë.
-Të ruajë konfidencialitetin.
-Të ketë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës.
-Të jetë bashkëpunuese, të karakterizohet nga ndershmëria, integriteti dhe korrektësia.

Shënime


Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj tek [email protected] ose ne numrin : 0692032674


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".