Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-09-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Drejtor Shitjesh në Tiranë, për një klient i cili operon prej 18 vitesh në fushën e distribucionit të importit në industrinë e FMCG.

Detyrat

•Sigurohet që të zbatohen procedurat e miratuara nga administratori i kompanisë;
•Mirëmbajtja dhe menaxhimi i marrëdhënieve me klientët;
•Zbulon dhe vjen me propozime konkrete për të trajnim dhe zhvillim të Staff-it;
•Mirëmbajtja e marrëdhënieve me distributorët;
•Përpilimi i raporteve dhe ideimi i strategjive të biznesit për të përmbushur objektivat që kompania ka;
•Menaxhon investimet dhe shpenzimet për tu siguruar që kompania arrin objektivat e përcaktuara;
•Monitoron me kujdes performancën e punonjësve të kompanisë dhe vendos KPI;
•Përpilon raporte të detajuara për performancën e punonjësve;
•Sigurohet që procesi i rekrutimit të staff-it të jetë në standartet e duhura;
•Sigurohet që punonjësit të ndjekin procedurat në përputhje me detyrimet ligjore;

Kualifikimet

•Diplomë Universitare në Biznes, Ekonomik, Marketing, Financë;
•Eksperiencë më shumë se 3 vite në profile të ngjashme;
•Eksperiencë 5 vjeçare në distribucion;
•Aftësi komunikuese, analititke, operacionale, kordinuese menaxheriale, lidership.
•Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
•Gjuhë të tjera përbëjnë avantazh;
•Njohuri shumë të mira të paketës MS Office;
•Të zotërojë patentë të klasit B.

Shënime


Të gjithë të kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]
Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".