Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Boutique COCO

Boutique COCO, Tirane, tregton qe prej vitit 2011 marka luksi te modes italiane dhe kerkon nje person me pasion per moden, aftesi komunikimi shume te mira si edhe deshire per te punuar ne shitje.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-08-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Boutique COCO, Tirane, tregton qe prej vitit 2011 marka luksi te modes italiane dhe kerkon nje person me pasion per moden, aftesi komunikimi shume te mira si edhe deshire per te punuar ne shitje.

Vendodhja: Bulevardi Bajram Curri, Tirane https://cocotirana.al/


Kushtet e punes:

 Kontrate pune standard
Data e fillimit: 02 shtator 2019

Detyrat

1) Pritja dhe trajtimi i kerkesave te klienteve ne menyre te sjellshme dhe profesionale.
2) Pergjegjese per faturimin korrekt, mbajtjen e kases dhe llogarive perkatese ne bashkepunim me financieren e dyqanit.
3) Kujdes per ambientet e dyqanit dhe paraqitjen e produkteve sipas instruksioneve.
4) Mban pergjegjesi per stokun e dyqanit si edhe dorezimin tek shitesja e turnit pasardhes.
5) Perditesimi i profilit ne instragram dhe website ne bashkepunim me administratoren e dyqanit si edhe detyra te tjera sipas nevojave.

Kualifikimet

1) Aftesi shitje per produkte luksi - eksperience ne shitje (1 vit minimum).
2) Aftesi komunikimi shume te mira me klientet por edhe me koleget.
3) Njohuri kompjuterike baze (njohuri te programit Alfa eshte nje plus).
4) Paraqitje dhe veshje korrekte sipas kritereve te vendosura nga administratoria e dyqanit.

Shënime


Menyra e aplikimit:
CV-te duhet te dorezohen prane:

COCO, Dyqani nr. 2,
Blv. B. Curri, Pallatet Agimi, Tirane

ose me email [email protected] deri me daten 18 gusht 2019
Pas seleksionimit, do te kontaktohen vetem kandidatet e perzgjedhur.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".