Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Century 21 Albania

CENTURY 21 ® është krijuar në vitin 1971, kur agjentët e pasurive të patundshme Art Bartlett dhe Marsh Fisher hapën zyrën e tyre të parë në Orange Country, California (USA). Në fund të viteve 70, CENTURY 21 ® ishte shndërruar në njësinë e vërtetë të pasurive të patundshme në Amerikë për numrin dhe vëllimin e transaksioneve, si dhe për cilësinë e shërbimeve të ofruara. Në kushtet e rritjes globale ka qenë një vit përparimi ai i...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. "Nikolla Tupe", Nd. 4, Shk.3, Kati 5, Ap. 16, Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 22 12 121
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-08-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Të jesh agjent nuk është vetëm arsyeja e të qenit shef i vetes tënde , por potenciali i punës që të rrit çdo ditë. Si një Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj të punës, zhvilloni një database të klientit dhe Century 21 CPM eshte aty me ty për të rritur biznesin tuaj. Me strukturën tonë konkurruese të komisionit dhe mundësitë e bonusit, paketës së trajnimit, suportit të zyrës - nuk ka kufi për atë që mund të fitoni.Kush Jemi Ne :Zyra është pjesë e Century 21 Albania, kompani me përvojë 10 vjeçare në tregun e pasurive të paluajtshme në Ballkan. Century 21 CPM u krijua në Dhjetor të vitit 2013 me misionin për të qenë një partner i besueshëm për klientët tanë duke krijuar marrëdhënie afatgjata të bazuara në besim, respekt dhe sinqeritet. Në fund të vitit 2018 u hapën dhe 2 zyra të reja duke shkuar në total 5 zyra.

Detyrat

Rreth Punës:C21 CPM është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm, përgjegjësi dhe përkushtim. Dashuria e madhe që kemi për profesionin tonë sjell që ju të gjeni një ambjent të ngrohtë, pozitiv dhe bashkëpunues, staf korrekt me etikë pune. Century 21 CPM është mundësia juaj e artë ku do t'ju hapi rrugën drejt një karriere të re dhe të suksesshme.

Kualifikimet

Kërkesat ndaj të punësuarit janë :Të ketë aftësi komunikuese

Të ketë aftësi negociuese

Të ketë frymë bashkëpunimi

Të keni mbaruar arsimin e lartë (arkitekturë, inxhinieri, ekonomik, juridik)

Mosha e kandidatëve të jetë mbi 25 vjeç

Shënime


Dërgoni CV tuaj tani në adresën e Email-it [email protected] ose për më shumë informacion kontaktoni tani në numrin e telefonit 0672021575.

Video

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".