Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Baruti Group SHPK

Kompania “Baruti Group” ka mbi dhjetë vite përvojë në fushën e ndërtimtarisë. Përgjatë këtyre viteve kemi arritur të përfundojmë shumë projekte me sukses, duke u bërë kështu një nga kompanitë më të kërkuara në vend. I gjithë ky sukses është arritur falë një pune dhe përkushtimi të lartë. Ne do të vazhdojmë edhe në të ardhmen të sjellim tek ju ndërtime të veçanta dhe të kualitetit të lartë, të cilat do të përmbushin të gjitha kërke...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 29-08-2019 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
29-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Baruti Group Shpk me seli në Prishtinë shpallë konkurs për pozitën: Menaxher/e i/e shitjes.

Detyrat

 • Hartimi dhe implementimi i strategjisë së përgjithshme të shitjes në përputhje me planin, strategjinë, dhe objektivat e biznesit duke detajuar atë në plane mujore veprimi;
 • Organizimi i promocioneve të vazhdueshme; organizimi i aktiviteteve sezonale për të rritur shitjet;
 • Përgjegjes për rishikimin e përmbajtjes së website-it të kompanisë dhe sigurohet se të gjitha informacionet në të janë të azhornuara;
 • Udhëheq kërkime në treg për të identifikuar kërkesat e tregut aktual dhe në të ardhmen;
 • Informon klientët potencialë në lidhje me shërbimet, produktet, ofertat.
 • Komunikon kërkesat e klientëve tek përgjegjesit para finalizimit të kontratës;
 • Kryen edhe punë të tjera që i kërkohet, që ka të bëjë me pozitën dhe profesionin e tij.

Kualifikimet

 • Diplome universitare - Ndertimtari, Marketing ose Menaxhment;
 • Përvojë pune (minimum 1 vjeçare ne shitje të patundshmerive);
 • Referenca nga punëdhënës paraprak;
 • Të posedoj patent shofer, kategoria B.
 • Paga me marrëveshje.

Shënime


Kandidatët e interesuar të cilët i plotësojnë kushtet e përcaktuara më lartë mund të dërgojn CV-të e tyre përmes e-mail adresës elektronike në: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".