Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Smart Line

Suportuar nga NOVA, kompania lider ne tregun Shqipetar ne fushen e produkteve profesionale per aktivitete si bare, restorante, hotele apo zyra. Smart Line, ofron nje game te gjere produktesh si: karrige, karrige zyre, tavolina, divane, tavolina ngrenie dhe ndricues. Te gjitha keto produkte i gjeni ne showroom-in tone me cmimet me ekonomike ne treg. Smart Line, me lire do te ishte falas!

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tiranë-Durrës, përballë City Park
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shkodër , Shqipëri 28-08-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Prezantues ne Showroom ne Tirane dhe se shpejti ne Shkoder per Smartline 

Detyrat

DETYRAT: 


• Menaxhon dhe inicion aksione të shitjeve direkte.
• Informon klientët potencialë në lidhje me produktet, ofertat dhe shërbimet.
• Implementimi i strategjisë së përgjithshme të shitjeve në përputhje me strategjinë dhe objektivat e kompanisë.
• Propozon oferta të personalizuara për klientët;
• Mbron vlerat e kompanisë duke e mbajtur informacion konfidencial;
• Zbaton detyra të tjera që i caktohen;

Kualifikimet

KRITERET:


• Preferohen kandidatë me mbi 2 vjet përvojë profesionale në shitje,
• Aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese
• Te njohe mire gjuhen angleze.
• Person energjik dhe me iniciative.
• Njohuri të mira të programevë të paketës Office;
• Diplomë në Ekonomik, Administrim Biznesi ose fusha të ngjashme përbën përparësi.

Shënime


Nëse jeni të interesuar, mund të dërgoni CV tuaj + FOTO, ne [email protected] 
ose mund te telefononi ne nr celulare: 0682030943; 06820373442


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".