Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
BENETON'S SHPK

Kompania "Beneton's" shpk operon ne sektorin privat qe nga data e themelimit te saj 1996. Kompania e ushtron aktivitetin e saj ne Xhafzotaj, Rrashbull, Durres. Objeti i kompanise eshte prodhim profile per mobilje dhe dyer te brendshme. Objekti ku zhvillohet aktiviteti eshte shume prane , objektit te Brunes shpk (si pike referimi).

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 02-09-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
60000 ALL
Data e përfundimit
02-09-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "Beneton's" shpk me vendndodhje ne Xhafzotaj, Durres kerkon specialist meshkuj per makineri druri te moshes 25-50 vjec. 

Kompania merret me prodhimin e artikujve si dyer , mobilje etj dhe i nevojiten specialiste ne sektorin e prodhimit.
Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0672087529

Detyrat

  • Detyrat lidhen me sektorin e prodhimit te artikujve te drurit.

Kualifikimet

  • Preferohet eksperience ne te njejtin sektor

Shënime


Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit: 0672087529


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".