Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
District 11 Gaming Center

Gaming Center ne Laprake, Tirane e perbere nga 40 kompjutera me performance te larte dhe 8 Play Station 4 Pro (4k). We are a local Gaming Center made of a Community who enjoys gaming and and makes the most fun of it. In the other hand, the greatest aim is to find young talents and accompany them along their way to becoming worldwide champions. • Web; https://district11.al/ • Instagram: district11gameingcenter

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 40383 Menaxher

Menaxhim
Tirane, Shqipëri 28-08-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Salla e Gaming ''District11" kerkon te punesoj Menaxher .

Kualifikimet

Kandidati duhet te plotesoj kriteret si me poshte :

1.Njohuri shume te mira mbi kompjuterat dhe ne lojrat (updated te lojes,rregullimin e opsioneve)
2.Te kete komunikim shume te mire me klientet
3.Te di te organizoj kampionate brenda dhe jashte salles.

Pagesa baze + perqindje

Shënime


Te interesuarit te na kontaktojn ne adresen email: [email protected]

dhe ne numrin e telefonit , Mob: 0682012318
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".