Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.

ProclicProWeb

ProclicProWeb è una realtà specializzata nella comunicazione online e nelle tecniche di posizionamento sui motori di ricerca. Da Aprile 2015 l’agenzia opera a Tirana con personale italiano e albanese. Ad oggi l’agenzia gestisce un portfolio di oltre 60 clienti. La nostra gamma di servizi comprende: realizzazione Piattaforme E-commerce, Strategie Integrate Webmarketing, Studio dell’Immagine Coordinata, Strategie Virali attravers...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-08-2019 edhe 6 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sekretar/Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
27-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si ricerca una figura Amministrativa.

Detyrat

Requisiti

Per poter svolgere bene il proprio lavoro e per poter interagire con i clienti dell'azienda, il candidato ideale deve conoscere perfettamente la lingua italiana, sia parlata che scritta.

Kualifikimet

La risorsa si occuperà di:

  • Utilizzo dello scadenzario, con gestione dei pagamenti da ricevere da ciascun cliente.
  • Emissione delle proforme dei clienti, sia tramite strumenti tradizionali che tramite PayPal.
  • Contatto dei clienti per sollecitare i pagamenti.
  • Controllo e gestione degli estratti conto e del saldo PayPal.
  • Emissione ed invio delle fatture TVSH ai clienti.
  • Gestione ordinata e precisa delle fatture TVSH per l’invio al commercialista.
  • Capacità di formulare preventivi in base alle esigenze dei clienti.
  • Gestione delle fatture ricevute dai fornitori dell’azienda e prepararle per l’invio al commercialista.
  • Gestione generale dei pagamenti e del loro status, sia per il personale, che per le utenze e le tasse.
  • Interazione con la direzione per effettuare i pagamenti.

Per la formulazione dei preventivi sono necessarie:

  • Saper utilizzare Skype per delle videoconferenze.
  • Possedere doti di problem solving, proponendo soluzioni alternative ai problemi del cliente.
  • Capacità di time management, per monitorare che vengano rispettati i tempi di consegna del lavoro richiesto dal cliente.

Shënime

Altre informazioni

Il contratto e il compenso vengono definiti in sede di colloquio.

L’azienda offre e richiede massima serietà.

Il luogo di lavoro sarà l'ufficio di Tirana, in Albania.

Invia il tuo CV a [email protected]

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!

1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".