Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Dynamics Consulting GmbH

Dynamics Consulting GmbH zhvillon dhe implementon zgjdhjet ERP dhe CRM bazuar ne platformen e Microsoft Dynamics, kryesisht per kompani te permasave mesatare dhe korporata nderkombetare te tregetise, sherbimeve dhe industrise. Zgjidhjet inteligjente per bisneset dhe sherbimet Cloud perfshihen ne paketen tone.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Shefqet Muasaraj, Ndertesa nr.8, Hyrja 3, Apartamenti 26, Njesia Administrative nr.7
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0682075507
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-08-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

As one of Microsoft's top partners in the field of business software, Dynamics Consulting GmbH develops and implements ERP and CRM solutions based on the Microsoft Dynamics platform for predominantly medium-sized companies and international corporations from industry, trade and services. Business Intelligence Solutions and Cloud Services complements our Portfolio.

For the next possible date, we are looking for you in Tirana as

Application Developer (m/f/d) for CRM Software

Detyrat

▪ Realisation of custom programming of our products and customer requirements in Microsoft Dynamics 365, Azure and SharePoint.
▪ Solution Implementation for customers and application extensions to Microsoft Dynamics 365, integrations or interfaces to external systems such as Dynamics 365 AX or SAP.
▪ Active support during live operations and integration tests.
▪ Introduction of quality assurance procedures and preparation of documentation.

Kualifikimet

▪ Successfully completed studies in (business) informatics or comparable IT training or certificates.
▪ Extensive knowledge of Microsoft .NET, as well as JavaScript.
▪ Skills in Microsoft Dynamics CRM (optional).
▪ Professional work experience in CRM/ERP is desirable.
▪ Good English language skills.
▪ Team spirit as well as an efficient and solution-oriented way of working.

Our Offer - versatile
▪ Exciting and diversified range of tasks with a high degree of personal res.
▪ Open and fair corporate culture with flat hierarchies.
▪ Flexible working hours, home office also possible.
▪ Extensive training with mentors.
▪ Bonuses and special payments.
▪ Modern workplace.

Shënime


DYNAMICS CONSULTING sh.p.k. • Human Resources • Janina Ottinger - [email protected]
Rruga Shefqet Musarai Ndertesa Nr.8, Tiranë


Please note that all applications should be in English. 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".