Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.




Advanced FUE Clinic

Advanced Hair Clinics Tirana ndodhet ne zemer te qytetit ne nje klinike moderne dhe inovatore e cila perdor metodat me te avancuara per Mbjelljen e Flokut me rezultate natyrale dhe te perhershme me nje floke qe rritet normalisht dhe nuk bie me kurre,pa shenja pa dhimbje pa qepje. Klinika disponon mjetet me te avancuar te diagnostifikimit dhe perdor teknikat dhe trajtimet me te avancuara per renien e flokut,Advanced FUE,perdoret ng...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Gjergj Fishta tek Ura e Drejtorise se Policise Tiranes
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542270227
  • Mobile: +355662222456
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 27-08-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Administrim biznesi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Advanced FUE Clinic Prishtina kerkon te punesoje nje Asistente Menaxhere e cila te kete keto cilesi.

Kualifikimet

1. Te kete perfunduar studimet e larta.
2. Te zoteroje gjuhen angleze. 
3. Te kete njohurite baze kompjuterike.
4. Te kete aftesi te mira komunikuese dhe organizuese.

Shënime


Personat e interesuar te dergojne cv tek adresa e email:
[email protected]

Fotografi




Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.





Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".