Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
BENDO, Legal & Financial

BENDO, Legal & Financial është një zyrë avokatie e themeluar në Tiranë në Janar 2013 e cila ofron këshillim ligjor e financiar të një cilësie të lartë për individë dhe shoqëri në të gjithë fushat e të drejtës civile dhe tregtare. Zyra është e përbërë nga avokatë, asistentë avokatë dhe bashkëpunëtorë në fushën financiare. Nëpërmjet avokatëve tanë me përvojë, i ofrojmë klientëve një shërbim gjithpërfshirës për juridiksionin shqipt...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Sheh Rexhep Kubati, Nd.13, H.3, Ap.5
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-08-2019 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ASISTENT KONTABILIST/FINANCIER FULL TIME PER “BENDO, LEGAL & FINANCIAL”

Zyra e Avokatisë “BENDO, Legal & Financial” është prezente në tregun shqiptar që prej vitit 2013, me një staf dinamik dhe të specializuar në ofrimin e shërbimeve ligjore, financiare dhe fiskale të një cilësie të lartë. Në kuadër të zhvillimit dhe rritjes së aktivitetit, “BENDO, Legal & Financial” kërkon të punësojë një Asistent Kontabilist/Financier Full Time.

Detyrat

Përshkrim i pozicionit

Detyrat Kryesore:

•Të asistojë në përgatitjen e veprimeve kontabël për portofolin e klientëve tanë;
•Të asistojë në përgatitjen e raporteve të ndryshme të performancës për klientët tanë;
•Të asistojë në përgatitjen e raporteve mujore për autoritetet tatimore (libra shitje dhe blerje, listëpagesa, tatime);
•Të koordinojë dhe të asistojë në veprimet e përditshme financiare të klientëve tanë;
•Të asistojë në përgatitjen e pasqyrave financiare për klientët e portofolit tonë;

Kualifikimet

Kualifikime

•Diplomë universitare në Financë - Kontabilitet me mesatare mbi 8;
•Njohuri shumë të mira të parimeve të kontabilitetit si edhe standarteve kombëtare të kontabilitetit;
•Njohuri shumë të mira të programeve Excel dhe Word;
•Njohës i gjuhës angleze;
•Aftësi të shkëlqyera në komunikim;
•Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur;
•Eksperienca në poziocione të ngjashme është një plus.

Shënime


Për të aplikuar, dërgoni një CV të detajuar në adresën tonë të e-mailit [email protected] deri më 31 Gusht 2019.

Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".