Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Lindex

Lindex është një nga rrjetet kryesore të modës në Evropë me mbi 470 dyqane në 17 tregje. Misioni jone është që të ofrojmë modë frymëzuese dhe të përballueshme që përfshinë konceptet e veshjeve për femra,fëmijë, dhe të brendshme për femra.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prizren, Kosovë 23-08-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Lindex është një nga rrjetet kryesore të modës në Evropë me mbi 470 dyqane në 17 tregje. Misioni jone është që të ofrojmë modë frymëzuese dhe të përballueshme që përfshinë konceptet e veshjeve për femra,fëmijë, dhe të brendshme për femra.
Ne ju ofrojmë një mjedis frymëzues të punës dhe mundësinë për të qenë pjesë e rrugëtimit tonë në Prizren, me rastin e hapjes së dyqanit të ri.
Jemi në kërkim të kandidatëve për pozitën ‘Menaxher i dyqanit’ për dyqanin tonë të ri në Prizren - Galeria.

Detyrat

Detyrat kryesore:
 • Arritja e objektivave të biznesit.
 • Hartimi i raportave te shitjes dhe buxhetit.
 • Promovimi i Misionit dhe Vizionit të kompanisë.
 • Menaxhimi, monitorimi dhe rekrutimi i stafit.
 • Përgjëgjësia për mbarëvajtjen e punëve.
 • Përgjëgjësi për pamjen vizuale të dyqanit dhe krijimi i një atmosferes të këndshme në dyqan.

Kualifikimet

Aftësitë dhe kualifikimet:
 • Njohuri në modë.
 • Përvojë në fushen menaxheriale dhe të shitjes.
 • Aftësi komunikuese.
 • Aftësi për ta trajnuar stafin.
 • Diplomë Universitare në Menaxhim Biznesi, Marketing, Modë, Dizajnë, ose të ngjashme(obligative).
 • Njohja e gjuhes angleze është obligative. .
 • Përvoja minimale 3 vjeçare në fushen e kërkuar, favorizon kanditatin.

Shënime


Kanditatet që plotësojnë kriteret e mësiperme, luten që të dërgojnë CV dhe foto në e-mail: [email protected]
Konkursi vlenë vetëm deri me 02.08.2019.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".