Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Apis

APIS sh.p.k. është kompani qëofron shërbime teknike për objekte dhe industri në bashkëpunim me kompani të njohura evropiane. Gjithashtu, është distributor gjeneral i TOSHIBA Airconditioning për Kosovë.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 23-08-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

APIS sh.p.k. është kompani që ofron shërbime teknike për objekte dhe industri në bashkëpunim me kompani të njohura evropiane. Gjithashtu, është distributor gjeneral i TOSHIBA Airconditioning për Kosovë.

Me qëllim të zhvillimit të aktiviteteve të veta kërkon staf për formimin e ekpit në pozitat e listuara më poshtë. Mundësia të jeni pjesë e ekipit tonë do të jetë e hapur vazhdimisht për të gjithë ata që dëshirojnë të zhvillojnë karrier në fushën e tyre, të kenë vend të punës stabil dhe të sigurtë, ku vlerësohet dhe shpërblehet punëtori.

Menaxher i Shitjes

Kualifikimet

 • Shkolla e mesme ose profesionale ose Bachelor
 • Aftësi dhe përvojë në shitje (e preferuar në fushat teknologjiike, klimatizim, elektronikë, etj)
 • Aftësi organizative dhe udhëheqje të ekipit

Kushtet e Përgjithshme
 • I/e organizuar, detajuar,
 • I/e ndërgjegjshëm/e,
 • I/e besueshëm/e
 • Vetiniciativë
 • Me vullnetë të mirë
 • Dëshira për të punuar në ekip
 • Aftësi të komunikimit dhe i afërt me njerëz
 • Kushtet e Veçanta

Shënime


Janë të inkurajuar të aplikojnë kandidat nga të gjitha komunitetet dhe nga të gjitha gjinitë.

Të interesuarit duhet të dërgojn CV-në e tyre, dokumentet e shkollimit, trajnimeve, letër reference nga punëdhënësit paraprak e preferuar, letër motivuese e preferuar etj., në email adresën: [email protected] deri me datën 02 gusht 2019.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".