Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-08-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon Social Media Manager, për një klient I cili menaxhon një Bar-Restorant në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës.

Detyrat

-Ideon dhe zhvillon strategjite e marketingut në rrjetet sociale;
-Gjeneron,modifikon, publikon dhe shpërndan përmbajtjet ditore (foto,vidio,lajmerime për zhvillimin e eventeve;
-Mbikqyr dizajnin dhe mirëmban rrjetet sociale;
-Qëndron i përditesuar me përdorimin e teknologjive aktuale dhe trendet në mediat sociale,matjet dhe aplikacionet e dizajnit;

Kualifikimet

-Të ketë ketë kryer arsimin e lartë;
-Të ketë ide kreative në krijimin e foto dhe vidio;
-Të ketë njohuri bazë të photoshopit dhe programeve të ngjashme editimi (photo/video/text)
-Te ketë eksperiencë në përgatitjen e prezantimeve te subjekteve apo produkteve në rrjetet sociale;
-Të ketë aftësi shume te mira organizative, komunikimi, si dhe për të punuar në grup;
-Njohuri të gjuhës angleze;
-Të ketë mbi 1 vit eksperiencë në marketingun online.

Shënime


Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-ne në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps: Ju lutem përcaktoni pozicionin për cilin aplikoni në momentin që dergoni CV-në tuaj.Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".