Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
NewLinkz

NewLinkz ofron produkte arredimi per residenca dhe ndertesa komerciale.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-08-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
100000 ALL
Data e përfundimit
23-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkojme 2 programues te talentuar me njohuri shume te mira dhe praktike pune me teknologjite e meposhtme.
Nqs jeni te interesuar, ju lutem dergoni keto dokumenta tek email: [email protected]

1- CV
2- Liste specifike e projekteve te softuerit qe ju keni punuar se bashku me weblink qe ne te mund te shikojme punen tuaj

Ju duhet te keni eksperience te avancuar ne teknologjite e listuara me poshte:

Area Technology
Development Framework Angular 6 preferred/ 5 acceptable
Helping Languages TypeScript, CSS
Database SQL Server 2017
Back end . Net MVC 5
IDE Visual Studio Code & Visual Studio 2017

Falenderojme paraprakisht te gjithe aplikantet. Vetem aplikantet e zgjedhur per interviste do te kontactohen.

Detyrat

Programim dhe testim softuari


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".