Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Shkodër , Shqipëri 22-08-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Analist kredie
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Keshilluesh Shitjesh - Shkodër për klientin e saj, një ndër institucionet financiare kredi-dhënëse më të suksesshme dhe të konsoliduara në vend prej më shumë se 2 dekadash.

Detyrat

•Identifikon klientë potencialë (individë & biznese) dhe kryen takime me ta me qëllim informimin rreth produkteve dhe kushteve të kredisë;
•Ndërton, mirëmban dhe zhvillon database kërkimore klientësh dhe kryen përditësime periodike të saj;
•Krijon kontakte dhe marrëdhënie me klientë të rinj, mirëmban marrëdhëniet me ata ekzistues duke ju ofruar këshillim financiar dhe suport në zgjidhjen e kërkesave dhe trajtimin e ankesave të tyre;
•Inicion në mënyrë proaktive negociata shitjesh për të arritur objektivat e shitjes;
•Vlerëson rrisqet lidhur me aplikimet për kredi duke konsideruar një seri faktorësh dhe informacioni sipas kategorive dhe sektoreve përkatëse;
•Kryen kontrollet e nevojshme sipas procesit të kredidhënies mbi historikun e kredive të palëve si dhe dokumentacionit përkatës që është pjesë e propozimit për aprovim;
•Kryen analiza financiare dhe referon vendimin në komitetin e kredisë në përputhje me procedurat e kredidhënies;
•Performon mbledhjen e hershme dhe intensive të kredisë dhe ndjek vonesat duke negociuar me klientin, me qëllim normalizimin e pagesës së kredisë;
• Qëndron i përditësuar në lidhje me produktet procedurat dhe politikat e reja, dhe termat dhe kushtet e reja të propozuara nga kompania.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare; (e preferueshme në Shkencat Ekonomike)
•Eksperiencë e mëparshme pune në shitje ose në marrëdhënie me klientë; (e preferueshme eksperienca në institucion bankar/financiar)
•Aftësi të mira analitike, negociuese, prezantuese, bindëse;
•Leje drejtimi automjeti.

Shënime


Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj duke ndjekur linkun: https://aplikim.eppc.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".