Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Infosoft Systems

InfoSoft Office Prishtina është themeluar në vitin 2011 për të ofruar shërbimt tona në tregun Kosovar. Kompania ka punësuar 15 punonjës të kualifikuar që ofrojnë një gamë produktesh dhe shërbimesh të ngjashme me InfoSoft Office Tirana. InfoSoft Office Prishtina tregton produkte kancelarike, konsumabla, letër të formateve të ndryshëm për përdorim zyrash e shtypshkronjash si dhe produkte shkollore. InfoSoft Office Prishtina zotëron n...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 21-08-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-08-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Infosoft Systems shpk në Prishtinë, kërkon të rekrutojë: Senior Product Menaxher

Detyrat

 • Të dizenjojë / krijojë specifikimet teknike për projekte me klientë enterprise sipas nevojave dhe kërkesave te biznesit
 • Njeh gamën e produkteve, specifikimet e tyre teknike, konfigurimet standarde dhe opsionet shtesë, limitet dhe mundësitë për upgrade.
 • Njeh produktet konkurrente per produkt portfolion qe mbulon, krahason specifikat teknike, çmimet etj.
 • Mban marrdhënie me furnitorët në nivelin e përcaktuar të komunikimit
 • Të organizojë dhe zhvillojë në tërësi marrëdhënien teknike me klientë të caktuar enterprise në bashkërendim me ekipin të shitjeve
 • Të bëjë projektime dhe konfigurime të sistemeve të rrjetëve,. Sigurisë dhe collaboration; Dokumentimin dhe zbatimin e standardeve të sistemeve të implememtuara.
 • Të ideojë dhe përzgjedhë produkte enterprise në bashkëpunim me vendorët specifike
 • Të krijojë dhe përditësojë bazën e kontakteve homologe që punojnë për vendorët apo partnerët strategjike
 • Zbaton sistemet e informacionit dhe misionin e organizimit duke plotësuar rezultatet e lidhura sipas nevojës.
 • Raportimi i gjëndjes operacionale të rrjetit duke mbledhur, duke dhënë prioritet informacioni;

Kualifikimet

 • Të kenë përfunduar studimet e larta, në Shkenca Kompjuterike, si Inxhinieri Kompjuterikë,, Elektronike apo të ngjashme me to
 • Minimalisht 2 vjet eksperiencë pune në fushën e teknologjisë
 • Zgjidhja e Problemeve, Njohuri te përgjithshme në routing/switching, siguri të rrjetave, dhe collaboration.
 • Njohuri, dizenjimi dhe zbatimi të infrastrukturës se rrjeteve,
 • Të kenë njohuri shumë te mira të gjuhës angleze (shkrim dhe komunikim)
 • Aftësi të mira organizative
 • Aftësi shumë te mira komunikuese
 • Aftësi shumë të mira analitike dhe sintetizuese.

Shënime


Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja ne adresen e_mail: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".